Компанія "Фармак" розробляє власні активні фармацевтичні інгредієнти – діючі речовини ліків, контролюючи якість на усіх етапах. Рецептура яких максимально відповідає оригіналу.
У 2015-му компанія інвестувала майже 40 мільйонів доларів у створення та введення в експлуатацію нового сучаснообладнаного виробництва АФІ у місті Шостка.
Ставши в 2010-му році лідером фармацевтичного ринку, ми зрозуміли, що це не тільки велике досягнення, а й велика відповідальність . Ми маємо використовувати найкращі інноваційні підходи в усіх наших процесах – виробничих, підходах до якості, в підходах до управління нашою компанією,
– сказав виконавчий директор ПАТ "Фармак" Володимир Костюк.
"Народження" активних фармацевтичних інгредієнтів розпочинається з науково-дослідних робіт. Фахівці теоретично опрацьовують можливі шляхи синтезу речовин для реалізації необхідної лікарської формули. Отримані результати спеціалісти відтворюють в лабораторних умовах.
"Ми маємо методики зі статтей чи патентів, які ми відтворюємо в лабораторних умовах. Паралельно ми адаптуємо лабораторні умови до скайлапу і масштабування", – наголосив начальник лабораторії синтезу АФІ ПАТ "Фармак" Віталій Рудюк.
Компанія "Фармак" розробляє власні активні фармацевтичні інгредієнти
Після лабораторних розробок створюється промислова схема, за якою відбувається реалізація та доопрацювання отриманої технології. А вже після цього субстанція передається в масштабне виробництво. Далі продукція отримує всю необхідну документацію та відправляється на реалізацію. АФІ виготовляється на сучасному обладнанні, що відповідає всім міжнародним стандартам.
На виробництві всі процеси заспецифіковані і виконуючи всі кроки, згідно цій специфікації, ми можемо гарантовано казати, що продукт буде необхідної якості і піде якісним до споживача. В процесі допомагає автоматизована система управління виробництвом, яка дозволяє та контролює необхідні процеси,
– додав начальник цеху ПАТ "Фармак" Ігор Богдан.
На всіх етапах виробництва інгредієнтів, фахівці контролюють якість продукції як на фізико-хімічному, так і на мікробіологічному рівні. Лабораторії компанії сертифіковані за міжнародними стандартами GMP та оснащені сучасним високоточним обладнанням.
"Це високоефективний рідинний та газовий хороматограф. Ми виконуємо тексти на ідентифікацію, вміст супровідних домішок, вміст основної діючої речовини та вміст залишкових кількостей органічних розчинників. Перевагами хроматографічного методу аналізу є висока чутливість. А це дає нам можливість фіксувати домішки навіть з невисоким вмістом", – відповів начальник лабораторії контролю якості ПАТ "Фармак" Юрій Єресь.
Виробництво АФІ відповідає й усім екологічним вимогам. Підприємство оснащене сучасним обладнанням з очищування повітря та стічних вод. Одним з етапів є унікальний для України метод фільтрації за допомогою спеціальних ультрамембран.
Такий етап очистки називається МБР-технологія. Використовуються ультрамембрани, які пропускають тільки молекулу води, все інше залишається у біологічних аеротенках,
– прокоментувала начальниця дільниці з очищення промислових стічних вод ПАТ "Фармак" Наталія Симонець.
Нині компанія "Фармак" має в своєму портфелі розробок вже 20 власних субстанцій. Стільки ж планують створити і у найближчі роки.
Комментариев нет:
Отправить комментарий