четверг, 9 марта 2017 г.

: В Києві жінки влаштували благодійний забіг

Источник В Києві жінки влаштували благодійний забіг Дата (3/8/2017 9:30:00 AM +00:00)

В столиці до міжнародного жіночого дня організували благодійний забіг, під час якого збирали кошти на лікування ВІЛ-позитивних. На дистанціях 8 та 4 кілометри змагалися виключно жінки. У ньому взяли участь близько трьохсот дівчат. Свою жіночність і святковий настрій учасниці забігу підкреслили яскравими образами та рожевими спідницями. Фінішували організовано, без переможців і переможених. Кажуть у такий спосіб, хочуть підкреслити не лише красу, а й фізичну силу. Після фінішу на спортсменок чекало ще одне завдання – стометрова естафета, по завершенні якої красуні отримали букети квітів від коханих чоловіків та звичайних перехожих.
+Відео
2 3

Комментариев нет:

Отправить комментарий