четверг, 9 марта 2017 г.

: Неймовірне відкриття: у центрі Тернополя знайшли унікальне підземелля часів Середньовіччя

Источник Неймовірне відкриття: у центрі Тернополя знайшли унікальне підземелля часів Середньовіччя Дата (3/8/2017 6:58:00 AM +00:00)

Справжнє підземне місто знайшли в центрі Тернополя. За словами істориків, унікальним лабіринтам понад 500 років. У часи Середньовіччя підземелля використовували в якості сховища. Досліджувати підземелля взялись київські фахівці зі спеціальним потужним георадаром, які виявили близько 5-7 ходів, деякі з яких були уже відомі. Експерти пішли вулицею і знайшли пустоти на глибині близько 1-1,5 метра. Найбільшим відкриттям дослідників є підземна церква Йосифіток. Її знайшли під будівлею обласної прокуратури. У мерії вже задумалися над відновленням храму. Була мова, що там є катакомбна підземна церква. Для нас це дуже цікавий об'єкт. Ми вже фактично його комісійно відобразили в документах. І зараз працюємо з інспекцію охорони пам'яток архітектури над тим, щоб вивести все в легальне поле, – повідомив заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. Розкопки лабіринтів – процес тривалий, адже більшість ходів радянська влада спеціально знищувала в післявоєнні часи. Наразі дослідження підземного Тернополя триває. Стародавні лабіринти доводять, що місто було засноване раніше, ніж у 1540 році.
+Відео
2 3

Комментариев нет:

Отправить комментарий