Масове цвітіння підсніжників у Холодному Яру на Черкащині. Туристи активно їдуть сюди, аби помилуватись та насолодитись ароматом. Але рослини є ласим шматком для браконьєрів. До захисту червонокнижних рослин залучили студентів-екологів, які охороняють підсніжники. Знищення однієї квітки передбачає штраф 49 гривень. А якшо спіймають на продажі, то доведеться сплатити мінімум 1700 гривень. Порушників карає екологічна інспекція. Волонтери ж працюють на випередження. Квітнутиме підсніжник майже місяць. На цей період студенти організували позмінне чергування. +Відео
2 3
Комментариев нет:
Отправить комментарий