Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що в Україні перебуває понад 100 танків, 800 БТРів, 1000 артилерійських систем, 200 систем залпового вогню. Уся ця зброя, а ще понад 4000 солдатів регулярних російських військ, зараз перебувають на території окупованого Криму та на Донбасі. В Україні перебуває шокуюча кількість російської зброї. Про це під час слухань у Конгресі США заявив голова МЗС України Павло Клімкін. Міністр закликав американських парламентарів продовжити тиск на Кремль та надати Україні оборонну зброю. Єдиним можливим шляхом взаємодії з Росією є взаємодія з позиції сили та міжнародної солідарності. Ніяких угод з Росією не повинно бути укладено, поки вона не виконає своїх зобов'язань. Я прошу цей підкомітет про рішучу підтримку у кількох напрямках. Оборонна зброя, яку надасть США, а також подальша військова та технічна підтримка, пошле правильний сигнал Кремлю, – зазначив Павло Клімкін. +Відео
2 3
Комментариев нет:
Отправить комментарий