У Подільскому районі Києва доброчинці відкрили безкоштовний пункт харчування для нужденних. Роздавати гарячі страви планують щодня з 13:00 до 15:00, крім понеділка. Поки волонтери працюють у тестовому режимі, аби оцінити потребу. Тож порцій небагато – близько 50. Сьогодні, 11 березня, столичні волонтери пригощали пенсіонерів та безхатьок гречаним супом з хлібом. Розібрали все швидко, буквально за 15 хвилин. Найближчим часом волонтери збираються збільшити кількість порцій та відкрити пункти харчування і в інших районах Києва. Також у планах об'єднати зусилля з благодійними організаціями. Адже у столиці нужденних годують у всіх районах. Також нещодавно у Києві створили банк одягу, куди будь-хто може принести речі, посуд та навіть побутову техніку. +Відео
2 3
Комментариев нет:
Отправить комментарий