Сьогодні, 11 березня, в Києві стартував всеукраїнський фестиваль "ROBOfirst". До столиці показати своїх роботів, LEGO-моделі та інноваційні стартапи з'їхалося понад тисячу дітей. Усі команди змагаються у трьох складових – командні цінності, розробка власного проекту та гра роботів. За найбільшою кількість балів організатори оберуть переможця. А у кінці квітня команда, яка тріумфує, поїде до Америки. Тема цьогорічного фестивалю пов'язана з природою – "Пліч-о-пліч з тваринами". Це як маленький стартап, коли діти від початку і до кінця працюють над проектом. Вони навіть розраховують, скільки буде коштувати реалізація їх задумів. І вони вже готові йти до компаній, які, можливо, будуть зацікавлені втілити їхні ідеї, – прокоментувала організаторка фестивалю "ROBOfirst" Оксана Стоєцька. Фестиваль "ROBOfirst" триватиме у столиці два дні – до 12 березня. Цьогоріч за перемогу змагатимуться тисяча дітей. Що привезли із собою на фестиваль юні винахідники – дивіться у сюжеті. +Відео
2 3
Комментариев нет:
Отправить комментарий