Угорський парламент схвалив законопроект, за яким на час розгляду заяви про надання притулку, мігранти житимуть у вантажних контейнерах на кордоні. При цьому людям заборонятиметься вільно пересуватись країною. Вантажні контейнери для мігрантів розмістять на кордоні із Сербією. Наразі на розгляд заяв про надання притулку в Угорщині уже чекають понад 6 сотень мігрантів. Зараз вони живуть у таборах усередині країни. Рішення парламенту про ізольовані табори на кордоні уже розкритикували представники правозахисної організації Amnesty International. Сім'ї з маленькими дітьми та підлітками будуть замкнені та кинуті напризволяще. Це дуже тривожно з боку прав людини і гуманної точки зору, – повідомила праовзахисниця Джулія Іван. Нагадаємо, що Угорщина від початку міграційної кризи у Європі зайняла жорстку позицію стосовно біженців. +Відео
2 3
Комментариев нет:
Отправить комментарий