На вулиці Варшави тисячі жінок вийшли з плакатами, вимагаючи від влади та церкви припинити втручання в їх особисте життя. Про це повідомила кореспондентка 24 Каналу в прямому ефірі. Жінки, які вийшли на вулиці Варшави, запевнили, що їхня масова поява в місті не є політичною акцією. Мітингувальники таким чином долучились до міжнародної ходи, яка проходить в 30 країнах світу. Польки вимагали від влади припинити втручання в їхнє особисте життя, зокрема, ліквідувати всі перепони щодо абортів. Також мітингуючі висловили прохання, щоб у школах впровадили уроки статевого виховання. Зокрема, правильного користування контрацепцією та уникнення ранньої вагітності. Також у рамках акції жінки ходили до прем'єр-міністра Польщі Беати Шидло з "подарунком". Політику вручили ляльку, яка символізувала ненароджених дітей через аборти. Так жінки підкреслили своє ставлення до важливості прийняття змін до законодавства. До багатотисячної акції в Польщі приєдналася голлівудська акторка Джессіка Честейн. На вулицях міста були не тільки жінки, а і їхні чоловіки та діти. +Відео
2 3
Комментариев нет:
Отправить комментарий