четверг, 9 марта 2017 г.

: Чоловіків на феміністичному марші у Києві облили зеленкою: з'явились фото

Источник Чоловіків на феміністичному марші у Києві облили зеленкою: з'явились фото Дата (3/8/2017 11:41:00 AM +00:00)

У центрі Києва з нагоди Міжнародного жіночого дня пройшов феміністичний марш. Хода під гаслом "Ні насильству всіх форматів, від роддомів до військкоматів" стартували з Софійської площі і пройшли центральними вулицями Києва. Учасники акції, серед яких були не тільки жінки, а й чоловіки, стукали у барабани, та проходили вулицями столиці з плакатами в руках. Проте деяких учасникам акції дісталось – невідомі облили їх зеленкою і втекли. На акції були також присутні представники організації Amnesty International та "Легалайф".
+Відео
2 3

Комментариев нет:

Отправить комментарий