понедельник, 13 марта 2017 г.

: Меморіал загиблим полякам осквернили на Львівщині

Источник Меморіал загиблим полякам осквернили на Львівщині Дата (3/12/2017 1:37:00 PM +00:00)

На Львівщині осквернили меморіал загиблим полякам. Акт вандалізму стався на кладовищі у селі Підкамінь, Бродівського району. За ці вихідні це вже другий такий випадок. Напередодні на Вулецьких пагорбах у Львові осквернили пам'ятник польським професорам, розстріляним гестапівцями у липні 1941 року. Дії вандалів дуже схожі - пам'ятники облили червоною фарбою та написали "смерть ляхам". Зараз ухвалюють рішення щодо відкриття кримінального провадження.
+Відео
2 3

Комментариев нет:

Отправить комментарий