На Львівщині осквернили меморіал загиблим полякам. Акт вандалізму стався на кладовищі у селі Підкамінь, Бродівського району. За ці вихідні це вже другий такий випадок. Напередодні на Вулецьких пагорбах у Львові осквернили пам'ятник польським професорам, розстріляним гестапівцями у липні 1941 року. Дії вандалів дуже схожі - пам'ятники облили червоною фарбою та написали "смерть ляхам". Зараз ухвалюють рішення щодо відкриття кримінального провадження. +Відео
2 3
Комментариев нет:
Отправить комментарий