У Харкові після відвідування аквапарку "Джунглі" по допомогу до лікарів звернулися близько 20 осіб, шістьох – госпіталізували. Перші скарги від дітей, які відвідували аквапарк "Джунглі", з'явились ще 10 березня, повідомляє прес-служба Харківської ОДА. "У дітей були кашель, блювота, головний біль. Одного з них відразу госпіталізували до 1-ї обласної дитячої лікарні, інші від госпіталізації відмовилися. Але о 23:00 почали надходити повторні дзвінки, у результаті госпіталізували ще 5 дітей. Первинний діагноз – отруєння парами хлору", – сказав заступник голови ХОДА Олександр Скакун. Після цього до аквапарку виїхали поліція, представники ДСНС. Попри спроби перешкоджати проведенню слідчих дій з боку керівництва аквапарку "Джунглі" у басейнах взяли проби води. За попередньою інформацією, її хімічний склад не відповідав нормам. Тривають слідчі дії. +Відео
2 3
Комментариев нет:
Отправить комментарий