понедельник, 13 марта 2017 г.

: Як одеські дайвери намагаються популяризувати підводні екскурсії Чорним морем

Источник Як одеські дайвери намагаються популяризувати підводні екскурсії Чорним морем Дата (3/12/2017 5:36:13 PM +00:00)

За офіційною інформацією, на дні акваторії Одеської затоки лежить понад 20 пам'яток культурної спадщини. Та знайдені об'єкти охороняють тільки на папері і щороку їх розкрадають або просто знищують. Унікальний "Юнкерс-52" виявили ще 8 років тому, він і досі під водою. Хоча весь цей час його обіцяють дістати або хоча б перемістити. Водолази мріють перетягти літак ближче до берега і зробити там підводний музей. Сезон для дайвінгу в Одесі зазвичай відкривається в травні. І триває не більше 5 місяців. Дайвтуризм в місті розвивають неактивно. Але і в таких умовах знаходяться екстремали. У розпал курортного сезону занурюються десятки людей в тиждень. Хоча ця цифра дуже невелика порівняно із закордонними курортами.
+Відео
2 3

Комментариев нет:

Отправить комментарий