понедельник, 22 мая 2017 г.

: Як минув в Україні день вуличної музики

Источник Як минув в Україні день вуличної музики Дата (5/20/2017 7:14:00 PM +00:00)

Сотні музикантів по всій країні вийшли на вулиці міст, аби наповнити їх звуками. Придумали це свято десять років тому в Литві. Згодом його підхопили десятки інших країн. Україна приєдналася до Дня вуличної музики вже вчетверте. Чернівцями сьогодні курсував музичний тролейбус. Всередині ді-джеї виконували найрізноманітнішу клубну музику. Підсісти у транспорт могли усі охочі. Тим більше, що грошей за це не брали. У Івано-Франківську створили п'ятнадцять музичних локацій. Там грали класику, джаз та рок. У Львові ж місцеві дітлахи під діджейський сет влаштували вечірку прямо у фонтані. В Дніпро до дня вуличної музики приурочили вже традиційний фестиваль пісень, народжених в АТО. Спів хлопців, які боронили й боронять від війни інших – не аби як зачепив почуття городян. І змусив задуматися над тим, яка висока ціна їхньому мирному життю.
+Відео
2 3

Комментариев нет:

Отправить комментарий