На Мегамарш вишиванок одесити цього року вийшли під музику оркестру Нацгвардії. Від Дерибасівської, повз Оперний театр, мерію та до Приморського бульвару понад тисяча одеситів пройшлися у вишиванках. Перший одеський Мегамарш у вишиванках пройшов у 2012 році. Тоді у ньому взяли участь менше сотні людей. Сьогодні хода збирає тисячі українців та іноземців. Таку ходу в Одесі проводять двічі на рік. Восени та обовязково в травні до Всесвітнього дня вишиванки. +Відео
2 3
Комментариев нет:
Отправить комментарий