понедельник, 22 мая 2017 г.

: В Одесі відбувся Мегамарш вишиванок

Источник В Одесі відбувся Мегамарш вишиванок Дата (5/20/2017 5:11:00 PM +00:00)

На Мегамарш вишиванок одесити цього року вийшли під музику оркестру Нацгвардії. Від Дерибасівської, повз Оперний театр, мерію та до Приморського бульвару понад тисяча одеситів пройшлися у вишиванках. Перший одеський Мегамарш у вишиванках пройшов у 2012 році. Тоді у ньому взяли участь менше сотні людей. Сьогодні хода збирає тисячі українців та іноземців. Таку ходу в Одесі проводять двічі на рік. Восени та обовязково в травні до Всесвітнього дня вишиванки.
+Відео
2 3

Комментариев нет:

Отправить комментарий