Київському велотреку більше ста років. Понад десятиліття він був у занепаді. Далі його хотіли забудувати. Але після десятків судових рішень таки відновили. За радянських часів трек пройшов кілька реконструкцій. В часи незалежності одна з будівельних фірм, яка належала зраднику України, одному з керівників анексованого Криму Володимиру Константинову, зруйнувала стадіон. Лише після 15 років простою і занепаду київський велотрек нарешті відкрили. Присутній на відкритті був і мер столиці. Віталій Кличко зізнався, що також приїхав до велотреку на власному велосипеді. +Відео
2 3
Комментариев нет:
Отправить комментарий