понедельник, 22 мая 2017 г.

: В Києві провели перші за 15 років змагання на реконструйованому велотреку

Источник В Києві провели перші за 15 років змагання на реконструйованому велотреку Дата (5/20/2017 4:36:00 PM +00:00)

Київському велотреку більше ста років. Понад десятиліття він був у занепаді. Далі його хотіли забудувати. Але після десятків судових рішень таки відновили. За радянських часів трек пройшов кілька реконструкцій. В часи незалежності одна з будівельних фірм, яка належала зраднику України, одному з керівників анексованого Криму Володимиру Константинову, зруйнувала стадіон. Лише після 15 років простою і занепаду київський велотрек нарешті відкрили. Присутній на відкритті був і мер столиці. Віталій Кличко зізнався, що також приїхав до велотреку на власному велосипеді.
+Відео
2 3

Комментариев нет:

Отправить комментарий