Страшний інцидент в Дніпрі – це перша бойова втрата поліцейський під час виконання службових обов'язків. За трохи більше ніж рік існування патрульної поліції це перше вбивство патрульних. Про це заявила глава Нацполіції Хатія Деканоідзе. Зараз вона відправляється у Дніпро, щоб особисто зустрітись зі сім'ями загиблих. Також вона додала, що уся поліція України "піднята на ноги" аби впіймати і покарати вбивцю. "Це дуже велика втрата. Це великий біль. Для мене особисто. Для нас усіх це велика трагедія. Я співчуваю рідним і близьким. Я співчуваю всім поліцейським. Я впевнена, що вони всі переживають. Але найголовніше, що ми продовжуємо роботу, щоб таких бандитів, що порушують всі рамки, впіймати і покарати. В рамках закону", – сказала Деканоідзе. +Відео
2 3
Комментариев нет:
Отправить комментарий