Через наплив мігрантів Хорватія закриває кордон із Сербією. Працює лише один із восьми пунктів пропуску. Хорватська поліція підрахувала, що за останні 2 дні із Сербії прийшло вже 13 тисяч біженців. Їх відправляли в табори для реєстрації. А ті, що зуміли втекти, ідуть пішки до Німеччини. А тим часом Угорщина почала будувати паркан на кордоні із Хорватією, щоб зупинити потік мігрантів. +Відео сексуальных божественных практик в развитии половой энергии бронникову
Комментариев нет:
Отправить комментарий