четверг, 17 сентября 2015 г.

: Сумські міліціонери повернулись з зони АТО


Источник Сумські міліціонери повернулись з зони АТО Дата (9/17/2015 11:31:44 AM +00:00)

Півтори сотні міліціонерів виконали гімн України. Так вони відсвяткували своє повернення зі Сходу. Правоохоронці служили на блокпостах та підтримували порядок на підконтрольній Україні території. Для більшості це вже далеко не перше відрядження. Частина, після відпустки, повернеться на постійне місце роботи, інші – знову в зону АТО. Чоловіки привезли з буремного Сходу розписані прапори та вірних чотирилапих товаришів.
+Відео
история развития корпораций в за рубежом технологий

Комментариев нет:

Отправить комментарий