"Велосипедом на роботу" — такий флешмоб відбувся сьогодні у 5 містах України — Києві, Львові, Кривому Розі, Полтаві та Харкові. Любителі двоколісних їхали з різних районів у центр міст. Хотіли показати, що велосипед — справді зручний та корисний засіб пересування. У києві велосепидисти збирались в 10 місцях різних районів. Учасники флешмобу "Велосипедом на роботу" мали доїхати до майдану Незалежності. Там їх зустрічали організатори — Київська асоціація велосипедистів. Днями у Києві мають відкрити велосипедний маршрут до спального району Троєщина. Але про повноцінну інфраструктуру говорити рано. Організатори флешмобу назвали компанії, які створили найліпші зручності для своїх працівників-велосипедистів. Обирали серед 13 претендентів. Перемогла одна зі столичних ІТ-компаній — там обладнали душові кабіни, парковку для велосипедів та роблять корпоративні виїзди на двоколісних. Автор — Роман Пагулич. +Відео лекции в доме предпринемателей о мозге с 09.октября депрессивное
Комментариев нет:
Отправить комментарий