четверг, 17 сентября 2015 г.

: Кияни добирались на роботу не традиційним способом


Источник Кияни добирались на роботу не традиційним способом Дата (9/17/2015 12:43:45 PM +00:00)

"Велосипедом на роботу" — такий флешмоб відбувся сьогодні у 5 містах України — Києві, Львові, Кривому Розі, Полтаві та Харкові. Любителі двоколісних їхали з різних районів у центр міст. Хотіли показати, що велосипед — справді зручний та корисний засіб пересування. У києві велосепидисти збирались в 10 місцях різних районів. Учасники флешмобу "Велосипедом на роботу" мали доїхати до майдану Незалежності. Там їх зустрічали організатори — Київська асоціація велосипедистів. Днями у Києві мають відкрити велосипедний маршрут до спального району Троєщина. Але про повноцінну інфраструктуру говорити рано. Організатори флешмобу назвали компанії, які створили найліпші зручності для своїх працівників-велосипедистів. Обирали серед 13 претендентів. Перемогла одна зі столичних ІТ-компаній — там обладнали душові кабіни, парковку для велосипедів та роблять корпоративні виїзди на двоколісних. Автор — Роман Пагулич.
+Відео
лекции в доме предпринемателей о мозге с 09.октября депрессивное

Комментариев нет:

Отправить комментарий