Для поранених бійців активісти "Самопомочі" влаштували екскурсію до музею Яворницького у Дніпропетровську. Боєць на ім'я Сергій кілька місяців тому був поранений під час виконання бойового завдання поблизу Авдіївки на Донеччині. Зараз лікується у військовому шпиталі. Подія "Ніч у музеї" його особливо вразила. Попросили доставити хлопців в ніч музею, для того, щоб їм не було нудно одужувати і змогли побачити крім лікарняних ліжок, — розповів активіст громадського об'єднання "Самопоміч" Ілля Михайлець. У свою чергу директор Дніпропетровського музею ім. Яворницького Надія Капустіна особисто привітала активістів "Самопомочі" та бійців із зони АТО. "Дуже приємно, що багато волонтерів беруть участь у нашому заході. Це дуже важливий напрямок діяльності музею, коли навколо нього об'єднуються люди різних спеціальностей, але всі вони бажають допомогти один одному", — підкреслила директорка музею. +Відео .08.14 клубное занятие центр "ардабда" скачать жизненный
Комментариев нет:
Отправить комментарий