Люди проти, аби загальну кількість використаних будинком кубометрів газу ділили на всіх порівну. Обурює людей і те, що єдиний офіційний документ, який показують їм газовики – графік підключення із підписом мера. Хоча це ще не підстава для початку робіт, розповіли у міській раді. Договори не підписують, бо газове підприємство не надало всіх необхідних для цього документів. Ціна ж питання встановлення індивідуальних лічильників – 20 мільйонів гривень. І поки мерія та газовики вирішують, як бути у цій ситуації, жителі будинку організували цілодобову охорону аби не допустити встановлення загальнобудинкового лічильника. +Відео
2 3
Комментариев нет:
Отправить комментарий